Restauracja

Kuchnia jest sercem każdego domu i w Pałacu nie jest wcale inaczej. Restauracja Kuchnia Pakoslove to coś, z czego jesteśmy szczególnie dumni. Nasz szef kuchni przygotuje dla Państwa wyjątkowe dania ze świeżych lokalnych składników oraz produktów pochodzących z dobrze zaopatrzonej pałacowej spiżarni. Uwielbiamy tradycyjne, regionalne potrawy, ale nie boimy się eksperymentów, dlatego w naszej restauracji każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno miłośnik wyszukanych dań, jak i osoba, która lubi zjeść jak u mamy. 
 
Restauracja dla każdego

W Kuchni Pakoslove ani jarosze, ani weganie nie muszą obchodzić się smakiem. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu potraw dostosowanych do szczególnych wymagań dietetycznych: szef kuchni nie pozwoli, by którykolwiek z naszych gości był głodny.      
 
Kuchnia Pakoslove to restauracja, w której bez wytchnienia dyskutuje się o smakach. Miejsce, w którym dzieje się magia. To stąd ruszamy w kulinarne podróże, by odkrywać nowe lądy. Tasujemy kolory, smaki i zapachy, tworząc z nich nowe, niepowtarzalne zestawienia. Nawet w czasie najodważniejszych eksperymentów nie tracimy jednak z oczu tego, co najistotniejsze: zawsze dbamy o to, by było świeżo, zdrowo i lokalnie.
 

 
Niepowtarzalny ogródek

Wiemy, że dobre jedzenie smakuje jeszcze lepiej, gdy spożywa się je nie tylko w fantastycznym towarzystwie, ale i na świeżym powietrzu – dlatego w ciepłe miesiące zapraszamy naszych gości do ogródka restauracji. Tam, w sąsiedztwie stawu i w pięknym parkowym otoczeniu, można spokojnie delektować się potrawami Kuchni Pakoslove.  
 
Catering świąteczny

W okresach świątecznych Kuchnia Pakoslove nie tylko serwuje dania na miejscu, lecz także zajmuje się cateringiem. Można u nas zamówić m.in. smakowite, tradycyjne i trochę bardziej nowoczesne potrawy bożonarodzeniowe. 
 
Restauracja Kuchnia Pakoslove jest czynna przez cały tydzień. 

Rezerwacje przyjmujemy mailowo i telefonicznie:
 
+48 885 607 575 kuchnia@palacpakoslaw.pl             
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies