Spotkania świąteczne

Firmowe spotkanie opłatkowe nie musi odbywać się wśród biurek, komputerów i szafek na dokumenty. Nic tak nie podkreśli wyjątkowej atmosfery świąt, jak nastrojowe pałacowe otoczenie. Wspaniałe świąteczne ozdoby pozwolą naprawdę poczuć magię tego pełnego ciepła czasu.

Święta oraz koniec roku są tradycyjnie okazją by spotkać się w gronie współpracowników, pozwolić sobie na chwilę refleksji i pierwsze podsumowania. To magiczny czas, by złożyć wszystkim życzenia osobiste i biznesowe. Takie spotkania budują i utrwalają relacje z partnerami, kontrahentami oraz pracownikami, tworząc wartościowy fundament dalszej owocnej i efektywnej współpracy w przyszłości.

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia oraz wszechstronnych możliwości, jakimi dysponuje Pałac Pakosław i tworzący go zespół. Zapewniamy, że w pełni kompetentnie zorganizujemy i zadbamy o każdy szczegół Państwa wydarzenia tak, by spełniało oczekiwania i na długo pozostało życzliwej pamięci zaproszonych Gości.

Wyjątkowe imprezy firmowe

Organizacja imprezy dla firm zawsze jest wyzwaniem: wiadomo przecież, że wydarzenie firmowe ma za zadanie zarówno pokazać prestiż przedsiębiorstwa jej klientom i kontrahentom, jak i sprawić przyjemność pracownikom. Największa sala Pałacu może pomieścić, w ustawieniu kinowym, nawet do 80 osób. W dwóch mniejszych salach konferencyjnych zmieści się po 40 osób. 

Wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać ofertę.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty. Chcesz zarezerwować konkretny termin? Napisz e-mail lub zadzwoń, by go zarezerwować:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl.

                      

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies