Sale konferencyjne

W każdej branży konferencje są ważnym wydarzeniem. Dzięki nim można nie tylko poznać najświeższe nowinki ze środowiska, ale też nawiązać nowe, interesujące znajomości wśród ludzi zajmujących się na co dzień podobnymi sprawami. Wymiana wiedzy, wymiana znajomości, wymiana inspiracji – to tylko niektóre z zalet tego rodzaju wydarzenia.

Jeżeli interesuje Cię wynajem sali konferencyjnej, która pomieści wszystkich uczestników i zaproszonych gości, a jednocześnie zapewni wydarzeniu  stylową, estetyczną oprawę, koniecznie wybierz Pałac Pakosław. Piękne parkowe otoczenie i sąsiedztwo stawu przydadzą się, gdy uczestnicy Twojej konferencji będą chcieli przez chwilę odetchnąć od prezentowanych zagadnień i zrelaksować się wśród zieleni.

Trzy wygodne sale konferencyjne

W Pałacu Pakosław znajdują się trzy wygodne sale konferencyjne. Największa, Sala Okrągła, może pomieścić do 80 osób, dwie pozostałe – Stawowa i Francuska – do 40 osób każda. Dzięki temu możliwa jest organizacja kilku równoległych paneli konferencji albo równoczesna praca kilku grup. Do dyspozycji uczestników i prowadzących oddajemy niezbędny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutnik, ekran) oraz połączenie Wi-Fi. Zapewniamy także wsparcie techniczne.

Smaczny catering


Oczywiście żadna konferencja nie może obejść się bez starannie dobranego cateringu. Potrawy – zarówno dania, jak i przekąski – serwowane przez szefa kuchni restauracji Kuchnia Pakoslove, skomponowane na bazie świeżych, lokalnych i dostosowanych do sezonu składników, z pewnością zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać ofertę.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty. Chcesz zarezerwować konkretny termin? Napisz e-mail lub zadzwoń, by go zarezerwować:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl.

                      

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies