Wydarzenia rodzinne

W gronie rodziny i przyjaciół zawsze jest wiele okazji do świętowania. Od urodzin i rocznic aż po zaręczyny, chrzciny i jubileusze, warto uczcić wszystkie piękne, wzruszające chwile, które wyznaczają kolejne etapy naszego życia i związków. W Pałacu Pakosław zorganizujemy dla Ciebie oraz Twojej rodziny i bliskich niezapomniane imprezy okolicznościowe. 

Pięknie przystrojona sala i starannie dobrane potrawy pomogą podkreślić nastrój uroczystości, na długo zapiszą się w pamięci zebranych i, co najważniejsze, sprawią, że spotkanie przebiegać będzie w pogodnej, przyjaznej atmosferze.

Profesjonalna organizacja imprezy: więcej czasu dla Ciebie


Możliwość oddania w ręce profesjonalistów zadań związanych z przygotowaniem potraw i przestrzeni to jedna z największych zalet organizacji uroczystości poza domem. Pozwól, że przejmiemy od Ciebie to niemałe wyzwanie – a Ty będziesz mieć więcej czasu, by zająć się tym, co najważniejsze.

 

Pyszny catering

Obsługa Pałacu pomoże Ci wybrać odpowiednie menu i oprawę imprezy okolicznościowej, dopasowując je ściśle do Twoich oczekiwań i potrzeb, z uwzględnieniem nie tylko wymagań dietetycznych (takich jak przygotowanie potraw wegańskich lub wegetariańskich), lecz także Twojego indywidualnego gustu. Od udekorowanej z wyczuciem stylu sali poprzez zgodne z Twoimi preferencjami ustawienie stołów aż po starannie podane, smaczne jedzenie przygotowane na bazie lokalnych składników oraz dyskretną, kompetentną obsługę, każda Twoja impreza okolicznościowa okaże się sukcesem.

Jeśli swoje wydarzenie planujesz zorganizować w ciepłych miesiącach roku, poza stylowymi pałacowymi wnętrzami możemy udostępnić Ci przestrzeń na zewnątrz: letni ogródek Kuchni Pakoslove pomieści nawet do 100 osób.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty imprez okolicznościowych. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i e-mailowego w celu rezerwacji terminów:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies