Dla firm

Imprezy dla firm to coś znacznie więcej niż tylko okazja, by spędzić parę godzin poza biurem. To czas, w którym firma ma szansę zaprezentować się ze swojej najlepszej strony: klientom, kontrahentom, ale także własnym pracownikom. Prowadząc działalność, na pewno starannie dobierasz partnerów, z którymi decydujesz się rozpocząć współpracę. Zrób tak samo, wybierając miejsce kolejnej imprezy firmowej.

Firmowe wydarzenia zasługują na oprawę równie stylową i starannie dopracowaną, co te rodzinne i prywatne. Bez względu na to, czy organizujesz event branżowy, szkolenie, warsztaty, kurs, wyjazd integracyjny czy konferencję,  możesz mieć pewność, że powierzenie przygotowań załodze Pałacu Pakosław będzie słusznym wyborem.

Wyjątkowe imprezy firmowe
Organizacja imprezy dla firm zawsze jest wyzwaniem: wiadomo przecież, że wydarzenie firmowe ma za zadanie zarówno pokazać prestiż przedsiębiorstwa jej klientom i kontrahentom, jak i sprawić przyjemność pracownikom.

W Pałacu Pakosław z przyjemnością zorganizujemy małe i średniej wielkości imprezy firmowe. Kompleksowo zajmiemy się organizacją imprezy: od starannego dobrania menu, uwzględniającego różne upodobania i dietetyczne ograniczenia (np. zawierającego potrawy wegetariańskie lub wegańskie), poprzez przygotowanie sal z uwzględnieniem harmonogramu  wydarzenia (np. przygotowanie przestrzeni pod prezentacje) aż po zapewnienie uczestnikom komfortowych noclegów.

Wydarzenia na miarę potrzeb Twojej firmy
Największa sala Pałacu może pomieścić, w ustawieniu kinowym, nawet do 80 osób. W dwóch mniejszych salach konferencyjnych zmieści się po 40 osób. Pozwala to na równoległe zorganizowanie dwóch lub trzech różnych punktów programu planowanego wydarzenia firmowego, np. paneli lub warsztatów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i e-mailowego w celu rezerwacji terminów:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl.