Wyjazdy integracyjne

Każdy szef dobrze wie, że dobry zespół to taki, który jest mocno zgrany. Praca zespołowa to absolutna podstawa sukcesu firmy. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom solidną dawkę integracji w pięknych wnętrzach i wspaniałych okolicznościach przyrody, wyjazd do naszego Pałacu to najlepszy sposób na to, by stylowo połączyć przyjemne i pożyteczne.

Doskonała lokalizacja – pośrodku parku w stylu angielskim, nad stawem, w miejscowości w pół drogi między Poznaniem a Wrocławiem – zapewni pracownikom możliwość relaksu i odpoczynku.

Kompleksowa organizacja

Zapewniamy pełną organizację spotkania integracyjneg, od przygotowania wszystkich potrzebnych pomieszczeń aż po obsługę przerw na kawę oraz posiłków. W Pałacu istnieje także możliwość zorganizowania dodatkowych rozrywek dla uczestników, takich jak zwiedzanie lokalnego browaru, warsztaty z szefem kuchni, zajęcia na strzelnicy i wiele innych. Oczywiście Pałac udostępnia także możliwość zakwaterowania.

Catering dla każdego


Potrawy serwowane przez szefa kuchni restauracji Kuchnia Pakoslove, skomponowane na bazie świeżych, lokalnych i dostosowanych do sezonu składników, z pewnością zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta. 

Wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać ofertę.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty. Chcesz zarezerwować konkretny termin? Napisz e-mail lub zadzwoń, by go zarezerwować:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl.

                      

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies