Catering

Nawet najlepiej zorganizowane wydarzenie – czy to firmowe, czy rodzinne – nie zostanie docenione przez gości i uczestników, jeśli nie będą mu towarzyszyć pyszne dania i przekąski. W Pałacu często mówimy, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy – i właśnie tak to jest także z jedzeniem!


Właśnie dlatego bez względu na to, czy potrzebny jest Ci ekskluzywny catering dla uświetnienia ważnej imprezy firmowej, czy poszukujesz gotowych tradycyjnych świątecznych potraw, aby odjąć sobie nieco trudu związanego z organizacją rodzinnego Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, catering Pałacu Pakosław to opcja dla Ciebie.

Dostarczymy potrawy, które uświetnią Twoją uroczystość


Smakowity catering przygotowany przez Kuchnię Pakoslove to nie tylko oszczędność czasu i prestiż: to przede wszystkim pyszne, świeże i autorskie dania przygotowane na bazie lokalnych, sezonowych składników, dokładnie według Twoich instrukcji – dostarczone tam, gdzie ich potrzebujesz. Catering możesz odebrać osobiście w Pałacu albo zamówić dowóz. Dania przygotowane pod okiem szefa Kuchni Pakoslove, Piotra Ostrowskiego, usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z załogą Pałacu: nie tylko zaprezentujemy Ci szczegóły oferty i pomożemy dostosować ją do Twoich wymagań i możliwości, ale też doradzimy rozwiązania, które pomogą wznieść Twoje wydarzenie na wyższy poziom – zwłaszcza kulinarnie!

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i e-mailowego:
 

+48 885 607 575 kuchnia@palacpakoslaw.pl                                                                          

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies