Pakiety weekendowe
dla dwóch osób i dla singli oraz rodzin

Ze względu na swoją szlachetność i różnorodność w wykorzystaniu oferta ta zmienia się zgodnie z kalendarzem oraz zmianą pór roku. Znajdziesz w niej zarówno ofertę specjalną na długi weekend, Walentynki, Dzień Kobiet czy wakacyjny wolny tydzień. To tutaj będziemy zaskakiwać ofertami specjalnymi z pełnym wachlarzem atrakcji.

Aktualne oferty:

  • Jednośladem
  • Walentynkowy Weekend w Pałacu Pakosław

Co zawiera pakiet?
od 213 zł | PAKIET

Pakiet dla dwojga

Rozgrzewający i słodki, nocleg w ramach pakietu Cynamon na długo zapamiętacie jako jeden ze swoich najprzyjemniejszych wyjazdów. Bez względu na porę roku i pogodę, Pałac Pakosław i jego okolica oferują liczne atrakcje, które urozmaicą Wasz pobyt i sprawią, że nie tylko wspaniale wypoczniecie, ale też na pewno nie będziecie się nudzić nawet przez chwilę.

Co zawiera pakiet?
540 ZŁ | PAKIET

Pakiet dla dwojga

Podobnie jak wyrazisty imbir jest ważnym składnikiem licznych smakowitych potraw i napojów, nasz Imbir szybko okaże się niezastąpionym składnikiem Waszego wypoczynku.

Co zawiera pakiet?
470 ZŁ | PAKIET

Pakiet dla rodziców z dzieckiem (w wieku 4-10 lat)

Maleńkie ziarenka kminku dodają smaku i wyrazu każdej potrawie, do której zostaną dodane – od tradycyjnej zasmażanej kapusty aż po eleganckie risotto. Dokładnie to samo możemy powiedzieć o naszym Kminku: wyrazisty i do rzeczy, da Ci wszystko to, czego możesz potrzebować podczas wypoczynku rodzinnego.

Co zawiera pakiet?
500 ZŁ | PAKIET

Pakiet dla jednej osoby

Gwiazdki anyżu przyciągają uwagę — zupełnie jak nasz Anyż, który jest prawdziwą gwiazdą wśród opcji dla osób podróżujących w pojedynkę. Od oryginalnego, komfortowego pokoju poprzez pyszne posiłki w Kuchni Pakoslove, aż po liczne atrakcje okolicy, gwarantujemy, że znajdziesz tutaj wiele powodów, by wracać do nas jak najczęściej.

Co zawiera pakiet?
230 ZŁ | PAKIET

Pobyt w ramach pakietu Kozłek (Pakoslove OFFICE) będzie idealnym lekarstwem na zmęczenie i stres.  Tak jak waleriana posiada właściwości uspokajające i można ją stosować przez dłuższy czas, tak zdecydowanie zachęcamy do korzystania z pakietu Kozłek równie często.

Co zawiera pakiet?
370 zł | PAKIET