Komunie

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym, podniosłym wydarzeniem w życiu dziecka. Wspomnienia z tego dnia pozostają z nim na długo – dlatego warto zatroszczyć się o to, by oprawa komunijnego przyjęcia była możliwie jak najbardziej uroczysta i piękna. 
 
 Piękna Pierwsza Komunia Święta

Subtelnie, gustownie udekorowana sala, smaczne jedzenie i stylowy, odpowiedni do okazji tort – to niezbędne składniki organizacji udanego przyjęcia komunijnego. Takiego, podczas którego świetnie bawią się wszyscy goście, i które na długo pozostanie w pamięci – zarówno zaproszonych krewnych i bliskich, jak i, oczywiście, najważniejszej osoby tego dnia, czyli dziecka po raz pierwszy przystępującego do sakramentu Eucharystii. 
 
 Liczy się każdy detal

Poza wynajmem sali zapewniamy kompleksową pomoc w zadbaniu o każdy detal przyjęcia komunijnego: od starannej kompozycji menu dopasowanego do gustu i dietetycznych wymagań gości poprzez dobór ozdób sali i stołów aż po kompetentną, dyskretną i sprawną obsługę w dniu uroczystości komunijnej. Zatroszczymy się o to, by przyjęcie komunijne Państwa rodziny przebiegło zgodnie z planem. Zadbamy o to, by ta piękna i ważna rodzinna uroczystość była naprawdę wyjątkowa.
Możliwy jest wynajem sal dla kilku przyjęć równolegle: w Pałacu może odbywać się jednocześnie kilka uroczystości liczących łącznie nawet do 180 osób.
 
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z załogą Pałacu, która z przyjemnością zaprezentuje Państwu szczegóły oferty. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i e-mailowego w celu rezerwacji terminów:
 
+48 885 607 575 kuchnia@palacpakoslaw.pl             
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies