Organizacja szkoleń

Firmowe spotkanie opłatkowe nie musi odbywać się wśród biurek, komputerów i szafek na dokumenty. Nic tak nie podkreśli wyjątkowej atmosfery świąt, jak nastrojowe pałacowe otoczenie. Wspaniałe świąteczne ozdoby pozwolą naprawdę poczuć magię tego pełnego ciepła czasu.

Święta oraz koniec roku są tradycyjnie okazją by spotkać się w gronie współpracowników, pozwolić sobie na chwilę refleksji i pierwsze podsumowania. To magiczny czas, by złożyć wszystkim życzenia osobiste i biznesowe. Takie spotkania budują i utrwalają relacje z partnerami, kontrahentami oraz pracownikami, tworząc wartościowy fundament dalszej owocnej i efektywnej współpracy w przyszłości.

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia oraz wszechstronnych możliwości, jakimi dysponuje Pałac Pakosław i tworzący go zespół. Zapewniamy, że w pełni kompetentnie zorganizujemy i zadbamy o każdy szczegół Państwa wydarzenia tak, by spełniało oczekiwania i na długo pozostało życzliwej pamięci zaproszonych Gości.

Wynajem sali w Pałacu Pakosław

W Pałacu Pakosław oferujemy wynajem trzech sal konferencyjnych. Największa spośród nich może pomieścić do 80 osób, dwie pozostałe – do 40 osób. Dzięki temu możliwa jest organizacja różnej wielkości spotkań. 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z załogą Pałacu, podczas którego z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły oferty. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i e-mailowego w celu rezerwacji terminów:

+48 607 053 306szkolenia@palacpakoslaw.pl 

Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies