Spotkanie z Dorotą Wellman: #byckobieta ON TOUR w Pałacu Pakosław

#byckobieta ON TOUR to projekt, który powstał jako odpowiedz na sygnały, wiadomości, prośby od kobiet, które uczestniczyły w pierwszej edycji konferencji #byckobieta, zorganizowanej w hotelu Blow Up Hall w Starym Browarze w Poznaniu. Marta Klepka, pomysłodawczyni i inicjatorka wydarzenia, na co dzień pełniąca funkcję dyrektora hotelu, zachęcona entuzjastycznymi opiniami, postanowiła stworzyć możliwość uczestniczenia w tego rodzaju spotkaniu kobietom mieszkającym w różnych zakątkach naszego kraju. #byckobieta ON TOUR to inwestycja w siebie, energia, motywacja, wymiana doświadczeń oraz wprowadzenie zmian w codziennym życiu, które do tej pory wydawało się monotonne, przewidywalne i pełne rutyny.

Tym razem konferencja, ze specjalnie przygotowanym programem, dotrze do Pałacu Pakosław.

Gościem wydarzenia będzie Dorota Wellman, prezenterka telewizyjna i radiowa, autorka m.in. bestsellerowej książki „Ja nie mogę być modelką?!”. W rozmowie z Martą Klepką opowie o swoim życiu, o tym, jak być sobą bez kompromisów oraz jak odnaleźć sens i pasję w każdym dniu.

Wydarzenie rozpocznie się 17 maja 2019 r. o godz. 19.00. Wstęp jest płatny: bilety, które można kupić w Pałacu lub kontaktując się z recepcją telefonicznie (tel. 695 297 570), mailowo (kobieta@palacpakoslaw.pl) lub poprzez Facebooka (@palacpakoslaw),  kosztują 150 zł od osoby.

Sponsorem wydarzenia jest firma Mercedes-Benz Duda-Cars.

Więcej szczegółów w WYDARZENIU NA FACEBOOKU.

Wróc do aktualności
2019-04-25
Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies